Leden

De GECORO Lanaken is samengesteld uit:

  • 8 deskundigen op vlak van ruimtelijke ordening en hun plaatsvervangers
  • 5 leden en hun plaatsvervangers die een maatschappelijke geleding vertegenwoordigen uit verenigingen van werkgevers, verenigingen van landbouwers, milieu- en natuurverenigingen, verenigingen van handelaars en verenigingen van recreatie(sport/toerisme) / jeugd

 

Voorzitter
Chris Schijns
chris.schijns@adlex.be

Secretaris
Patricia Kusters
patricia.kusters@lanaken.be

Leden

Effectieve leden                                                                            

Hanne Mengels
mailboxhme@gmail.com


Karen Bogaerts
Landmeter.bogaerts@skynet.be

Luc Christoffels
info@christoffers-sannen.be


Maarten Lathouwers
Lathouwers_maarten@telenet.be


Michel Peulen
Michel.peulen@gmail.com

Philippe Plaghki
Philippe.plaghki@gmail.com

Stijn Buset
s.buset@telenet.be


Heidi Machiels
hm@silmaco.com

Johan Roox
Johan_roox@telenet.be 

Anne-Mie Langmans
Anne-marie.langmans@telenet.be


Rebecca Caenen
Rebecca@immofair.be


Maarten Roosen
roosenmaarten@hotmail.com                                                 

 

Plaatsvervangende leden

Joris Christoffels
joris@geckoinvest.be

Piet Paulissen
havelaar@skynet.be

Dorine Smets
smets.dorine@telenet.be

Roel Raike
roelraike@hotmail.com


Robby Habets
rob.habets@kleinelandeigendom.be

Karel Jans
karel.jans@advocaat.be

Carlos Jorissen
carlos.jorissen@nelissen.be

Bart Haesen
haesensmeets@telenet.be

Jacqueline Sampermans
jacsasam@hotmail.com

Johan Eertmans
johan.eertmans@gmail.com

Remy Judong
judong_remy@hotmail.com